Servis interiérových rastlín

Interiérové rastliny – polievanie rastlín, starostlivosť o rastliny.

Nestrácajte čas dohadovaním, ktorý z kolegov poleje rastlinu a ktorý sa o ňu celkovo postará. Ušetrite čas aj starosti a kontaktuje SvetRastlín. Rastliny môžu vyzerať elegantne a príjemne aj vo Vašom pracovnom prostredí. Pravidelná starostlivosť, kompletný servis o Vaše rastliny je dôležitý. Zdravý vzhľad rastlín spríjemní Vaše pracovné prostredie, a celkovo bude lepšie reprezentovať Vašu firmu.

Rastliny, ktorým je dopriata kvalitná starostlivosť, sa odvďačia vyrovnanejším rastom a krajším vzhľadom. Rastliny prinášajú do interiérov množstvo benefitov. Okrem toho, že pôsobia esteticky a spríjemňujú pracovnú atmosféru, odstraňujú aj škodlivé látky z ovzdušia, zachytávajú prach, obmedzujú hlučnosť z okolia, zlepšujú mikroklímu, a tak celkovo vplývajú na kvalitu pracovného prostredia.

Stáva sa, že si zakúpite rastlinku a umiestnite si ju v kancelárii alebo doma, a neraz ste sklamaný prečo sa Vašej rastlinke nedarí. V interiéroch je potrebné medzi jednotlivými druhmi rastlín a interiérom zladiť podmienky, čo sa týka najmä svetla a teploty. Stáva sa, že podmienky sú vyvážené, avšak nevhodná a nepravidelná starostlivosť spôsobuje rastlinkám stres. Práve vyrovnanosť podmienok v prostredí, a pravidelná starostlivosť poskytuje rastlinkám možnosť na kvalitný život vo Vašom interiéri, ktorá sa odzrkadlí aj na Vašej spokojnosti a na krajšom prostredí, v ktorom pracujete, alebo relaxujete.

SvetRastlín Vám ponúka svoje služby, ktoré zhŕňajú starostlivosť, výsadbu, poradenstvo ohľadom rastlín vhodných do interiérov. Kontaktuje SvetRastlín a nechajte si svoje pracovné prostredie v interiéri zazelenať a naplniť prírodnou krásou. Rastliny sú sviežou a živou dekoráciou a môžu byť veľkým prínosom aj vo Vašom interiéri. Starostlivosť aj návrhy nových rastlín sú vždy hľadaním balansu medzi sviežimi zelenými listami, farebnými kvetmi a medzi farbami a materiálmi okrasných nádob.

Rastliny sprevádzajú ľudí už od nepamäti. Upokojujú naše zmysly, zjemňujú prostredie ľudí, priaznivo vplývajú na životné prostredie. V moderných, veľkých kanceláriách sa priam žiada priniesť prírodu medzi ľudí a skvalitniť, či spríjemniť pracovnú atmosféru. Na estetiku interiérov má v dnešnej dobe  značný vplyv aj množstvo počítačovej techniky. Rastliny prostredie nielen odľahčia, ale prinesú so sebou aj množstvo výhod pre zdravie a pohodu ľudí.

Interiérová zeleň môže pri pravidelnej starostlivosti vyzerať reprezentatívne a elegantne aj vo Vašom interiéri.